SWF-to-Video-Converter Logo

Terminai ir sąlygos

"SWF-to-Video-Converter" suteikia jums informaciją ir produktus, kurie yra prieinami šioje svetainėje, laikantis šių taisyklių ir sąlygų. Prieiga prie šios svetainės sutinkate su šiomis sąlygomis. "SWF-to-Video-Converter" pasilieka teisę kreiptis dėl visų įstatymų ir nuosavybės teisių gynimo priemonių už bet kokį šių sąlygų ir sąlygų pažeidimą. Prieiga prie šios svetainės sutinkate su šiomis sąlygomis. "SWF-to-Video-Converter" pasilieka teisę kreiptis dėl visų įstatymų ir nuosavybės teisių gynimo priemonių už bet kokį šių sąlygų ir sąlygų pažeidimą. Galite peržiūrėti visą svetainėje esančią informaciją, nebent numatyta kitaip. Visas teises, kurios nėra aiškiai suteikiamos čia, pasilieka SWF-to-Video-Converter. Programinės įrangos, kurią galima atsisiųsti iš šios svetainės, naudojimui gali būti būdingi pavojai. Programinės įrangos atsisiuntimą ir naudojimą reglamentuoja galutinio vartotojo licencijos sutartis, įtraukta arba pridedama prie programinės įrangos.

VAIZDAI

Visi šioje svetainėje rodomi logotipai, "splash" ekranai, puslapių antraštės, vaizdai ir grafika (kartu vadinami "Ženklai") priklauso SWF-to-Video-Converter arba jo tiekėjų nuosavybei. Išskleisti, naudoti, išgauti, kopijuoti, perduoti, rodyti, modifikuoti ar platinti bet kokius ženklus bet kokia forma ar bet kokiomis priemonėmis be aiškaus rašytinio SWF-to-Video-Converter sutikimo draudžiama.

AUTORIŲ TEISĖS

Informacija šioje svetainėje (įskaitant, be apribojimų, tekstą, grafiką, vaizdus, ​​logotipus, garsus ir programinę įrangą) yra saugoma autorių teisių. Visos šioje svetainėje esančios informacijos autorinės teisės priklauso SWF-to-Video-Converter arba jos tiekėjams ir yra saugomos Jungtinės Karalystės autorių teisių įstatymų.

PREKĖS ŽENKLAS

Prekės ženklai, logotipai ir paslaugų ženklai ("Ženklai"), rodomi šioje svetainėje, yra SWF-to-Video-Converter, jos licencijos išdavėjų ir (arba) kitų trečiųjų šalių nuosavybė. Jums neleidžiama naudoti Ženklų be išankstinio rašytinio SWF-to-Video-Converter ar trečiųjų šalių, kuriems gali priklausyti Ženklai, sutikimo.

JŪSŲ ATSILIEPIMAI

Bet kokie komentarai ar medžiaga, siunčiami SWF-to-Video-Converter, įskaitant, neapsiribojant, klausimus, komentarus, pasiūlymus ar bet kokią susijusią informaciją apie programinę įrangą, šią svetainę ar kitus SWF- produktus, programas ar paslaugas. į "Video-Converter" ("grįžtamasis ryšys"), bus laikomi nekonfidencialiais. SWF-to-Video-Converter neturi jokių įsipareigojimų dėl tokio grįžtamojo ryšio ir gali laisvai daugintis, naudoti, atskleisti, eksponuoti, rodyti, transformuoti, kurti išvestinius kūrinius ir be apribojimų platinti atsiliepimus kitiems ir privalo: būti laisvai naudoti bet kokias idėjas, koncepcijas, know-how ar metodus, esančius tokiame atsiliepime, bet kokiems tikslams, įskaitant, bet neapsiribojant, tokių produktų, kuriuose yra tokie atsiliepimai, kūrimą, gamybą ir rinkodarą.

SWF-to-Video-Converter produktų kainodara

Prašymai pateikti pasiūlymus gali būti siunčiami į SWF-to-Video-Converter el. paštu arba per internetines formas. "SWF-to-Video-Converter" jums raštu pateiks citatas, atsižvelgdamas į dabartinę kainą ir prieinamumą.

"SWF-to-Video-Converter" svetainėje nurodys licencijų, produktų atnaujinimo ir programinės įrangos užtikrinimo kainą. Kainos ir produktų prieinamumas gali keistis be išankstinio įspėjimo. Versijai atnaujinti gali reikėti įrodyti, kad įsigijote tinkamos programinės įrangos. Visoms kainoms taikomi taikomi pardavimo arba pridėtinės vertės mokesčiai. Visos kainos ir prieinamumas gali keistis, nebent dėl ​​to būtų susitarta per privalomą užsakymo patvirtinimą arba abiejų šalių pasirašytą sutartį.

"SWF-to-Video-Converter" pasilieka teisę atšaukti užsakymus / užklausas, susijusius su produktų ir akcijų nutraukimu ar neprieinamumu, ir bet kada ištaisyti šią svetainę, įskaitant kainodaros klaidas.

Nuorodos į trečiąsias šalis

VISA INFORMACIJA, PATEIKTA ŠIAME SVETAINĖJE, PATEIKIAMA PAGRINDU "KOKIA YRA" BE GARANTIJŲ, GARANTIJŲ AR JOKIŲ RENGINIŲ PATEIKIMŲ. SWF-VIDEO-KEITIKLIS TAI Aiškiai ATSAKO ATSIŽVELGIAI Į VISUOMENĮ TEISĖJE LEIDŽIAMĄ VISĄ ATSAKINGĄ, NETIESIOJANČIĄ, ĮSTATYMĄ ARBA KITAS GARANTIJAS, GARANTIJAS AR REPREZENTACIJAS, ĮSKAITANT NETIESIOGINANČIĄ NESUSIJUSIĄ PASKIRSTYMĄ. TIKSLAS ARBA PAŽEIDIMŲ NEPAŽEIDIMAS.

Atsakomybės apribojimas

Nei "SWF-to-Video-Converter", nei jos dukterinės įmonės, dukterinės įmonės, direktoriai, atstovai, darbuotojai ar kiti atstovai nėra atsakingi už bet kokią tiesioginę, netiesioginę, specialią, atsitiktinę, pasekminę, baudžiamąją ir (arba) pavyzdinę žalą, įskaitant be apribojimų, pelno ar pajamų praradimas, duomenų praradimas ir (arba) verslo praradimas, susijęs su šia svetaine, naudojimu ar nesugebėjimu naudotis šia svetaine ar pasikliauti čia esančiu turiniu, net jei SWF-to-Video -Konverteriui patariama apie tokios žalos galimybę.

APSAUGOS

Jūs sutinkate apginti, atlyginti žalą ir laikyti SWF-to-Video-Converter, jo filialus ir jų pareigūnus, direktorius, agentus ir darbuotojus nekenksmingus nuo bet kokių pretenzijų, nuostolių, žalos, įsipareigojimų, išlaidų ir išlaidų, įskaitant advokatų mokesčiai, atsirandantys dėl netinkamo jūsų naudojimosi šia svetaine ar jūsų sąlygų pažeidimo.

Jei turite klausimų, apsilankykite mūsų klientų aptarnavimo centre, kad gautumėte pagalbos. Ačiū.