SWF-to-Video-Converter Logo

Privatumo politika

"SWF-to-Video-Converter" programoje mums ypač svarbu jūsų saugumas ir privatumas. Jūsų asmeninę informaciją rinksime tik apibrėžtais tikslais. Mes neplatiname ir nesidalijame jūsų asmenine informacija tik tada, kai tai yra būtina norint įvykdyti mūsų įsipareigojimus jums. Mes galime dalytis jūsų informacija tik su partneriais, kurie laikosi SWF-to-Video-Converter įsipareigojimo apsaugoti jūsų privatumą. Programinės įrangos kompanija "SWF-to-Video-Converter" jokiu būdu neparduos jūsų asmeninės informacijos.

Taigi SWF-to-Video-Converter yra įsipareigojusi užtikrinti, kad klientai būtų informuoti, kaip bus naudojama ir saugoma jų asmeninė informacija.

Kokią informaciją mes renkame?

"SWF-to-Video-Converter" gali rinkti iš jūsų informaciją, susijusią su jūsų tapatybe ir jūsų asmeninėmis nuostatomis, susijusiomis su mūsų produktais. Asmeninę informaciją, kurią paprastai galime rinkti, sudaro jūsų vardas, adresas, el. Pašto adresas, telefono numeris, IP adresas ir jūsų pirkimo atveju jūsų kredito kortelės numeris. SWF-to-Video-Converter stengsis rinkti tik tokią informaciją, kuri yra būtina nurodytam tikslui, kuriam SWF-to-Video-Converter renka informaciją. Pavyzdžiui, jei perkate vieną produktą iš "SWF-to-Video-Converter" programinės įrangos kompanijos, mums reikės jūsų vardo ir adreso, kad galėtume išsiųsti produktą jums ir jūsų kreditinės kortelės duomenis, kad gautume mokėjimą. Mūsų tikslas yra informuoti Jus prieš renkant ar renkant informaciją apie mūsų renkamą informaciją ir tikslus, kuriems mes norime naudoti tokią informaciją. Jei mums reikės papildomos informacijos, mes nustatysime informaciją, kurią norime rinkti, ir tikslus, kuriems tokia informacija renkama. Jei nuspręsite neteikti reikiamos informacijos, SWF-to-Video-Converter gali negalėti įvykdyti jūsų prašymo ar suteikti tam tikrų paslaugų.

Kaip mes renkame informaciją?

Slapukai

"SWF-to-Video-Converter" naudoja "Google Analytics" slapukus, kad padėtų mums geriau suprasti lankytojų patirtį mūsų svetainėje. "Google" privatumo politiką galima rasti adresu https://policies.google.com/privacy

Jūsų pranešimai

Kai rašote mums el. laišką ar rašote, jums gali tekti pranešime nurodyti savo vardą, kontaktinę informaciją ir kitą asmeninę informaciją.

Techninė pagalba

Jums gali tekti pateikti mums asmeninę informaciją, kai skambinate mums ar siunčiate el. laišką, norėdami paprašyti techninės pagalbos dėl mūsų gaminių arba informacijos, kurią norėtumėte gauti, susijusios su mūsų produktais.

Pirkiniai

Jei norite įsigyti SWF-to-Video-Converter produktų iš mūsų parduotuvės, mums reikės pakankamai informacijos, kad užbaigtumėte pirkimą, įskaitant jūsų kreditinės kortelės informaciją, kontaktinę informaciją ir pristatymo adresą.

Kaip "MyCommerce" apsaugo klientų informaciją?

"SWF-to-Video-Converter" programinės įrangos įmonė naudoja saugų serverį, kurį priglobia "MyCommerce", kuris šifruoja visą kliento asmeninę informaciją, įskaitant vardą, adresą, kredito kortelės numerį, kredito kortelės galiojimo laiką ir kt., kol ji mums siunčiama. Šifravimas padeda užkirsti kelią piktnaudžiavimui jūsų asmenine informacija. Jūsų kredito kortelės informacija naudojama tik atliekant operacijas internetu.

Kredito kortelės informacija yra užšifruota užsakymo proceso metu ir ištrinama, kai tik jūsų užsakymas yra baigtas. Visa kita asmeninė informacija (vardas, pavardė, adresas ir užsakytas produktas) laikoma siekiant padėti produktams registruotis.

"Digital River" "MyCommerce"

"MyCommerce" (JAV įsikūrusi "Digital River" įmonė) yra pažangi saugi internetinė mokėjimo paslauga, skirta programinės įrangos perpardavimui. "SWF-to-Video-Converter" naudoja "MyCommerce", kad užtikrintų labai saugų ir greitą pirkimą internetu.

Kokiais tikslais SWF-to-Video-Converter naudoja informaciją?

"SWF-to-Video-Converter" gali naudoti jūsų asmeninę informaciją šiais tikslais:

Produkto registracija

Informacija, kurią pateikiate registruodamiesi, bus naudojama norint registruoti jūsų produktą ir padės SWF-to-Video-Converter teikti paramą jums, kai susisieksite su mumis. "SWF-to-Video-Converter" taip pat naudos šią informaciją norėdamas pranešti apie bet kokius naujinius, naujus produktus, reklamas ar kitą informaciją, kuri gali jus dominti.

Informacija apie SWF-to-Video-Converter produktus

Mums svarbu iš klientų gauti atsiliepimų apie mūsų produktus ir visas funkcijas, kurias jie norėtų pamatyti būsimuose produktuose. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją norėdami susisiekti su jumis dėl mūsų produktų ir pranešti apie naujoves, akcijas ir naujus produktus, kurie gali jus dominti.

Vidinė analizė

Mes galime naudoti jūsų pateiktą informaciją savo vidaus statistikos ir analizės tikslais, kad galėtume įvertinti ir apibūdinti klientus, įskaitant klientų pageidavimus ir pirkimo tendencijas, kurias galime naudoti rinkodaros tikslais, operacijų ir plėtros srityje.