SWF-to-Video-Converter Logo

Kaip konvertuoti vaizdo įrašą į animuotą GIF

/ paskelbtas SWF-to-Video-Converter to Vaizdo įrašas į GIF

1 veiksmas: paleiskite vaizdo įrašą į "GIF Converter Pro"

Atsisiųskite vaizdo įrašą į "GIF Converter Pro", ištraukite į "video_to_gif_converter", tada dukart spustelėkite atsisiųstą diegimo failą iš "video_to_gif_converter", kad pradėtumėte diegimą; sekite instrukcijas, kad baigtumėte diegimą. Įdiegę paleiskite "Video to GIF Converter Pro", tada iššokančiame registracijos lange įveskite teisingą vartotojo vardą ir registracijos raktą, tada spustelėkite "Registruotis", kad baigtumėte registraciją.

Nemokamas atsisiuntimas "Windows 10/8/7 / Vista / XP

2 veiksmas: įkelkite vaizdo įrašų failus

Jei norite įkelti vaizdo failą, spustelėkite mygtuką "Atidaryti".

3 veiksmas: redaguokite vaizdo įrašo failą

Norėdami iškirpti reikiamą vaizdo įrašą, spustelėkite "Pradėti" ir "Baigti". Norėdami apkarpyti nepageidaujamą vaizdo sritį, spustelėkite mygtuką "Apkirpti". Spustelėkite mygtuką "Nustatymas", kad nustatytumėte išvesties dydį, kadrų dažnį, atkūrimo laiką, GIF greitį, pridėtumėte teksto, logotipo, apverskite horizontaliai, apverskite vertikaliai ir paeiliui (originalas, atvirkštinė tvarka ir "Ping-Pong" vientisa kilpa).

4 žingsnis Konvertuokite vaizdo įrašą į GIF

Spustelėkite mygtuką "Konvertuoti", kad pradėtumėte vaizdo įrašą į GIF. Po to galite peržiūrėti GIF vaizdą ir nuspręsti jį išsaugoti arba ne.